Hikayemiz

Inooster; motivasyon ve verimliliği artırarak, şirketlerin belirledikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak için oyunlaştırma (gamification) tabanlı yeni nesil motivasyon çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir.

Yılların birikimini hayata geçirmek üzere 2016 yılında kurulan Inooster, Türkiye’de ilk kez bir banka tarafından kurulan Fintech Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan (FGSYF) 2019 yılında aldığı yatırımla bugün binlerce farklı kişiye dokunan, onlarca kişinin emeğiyle geleceğe yatırım yaparak hızla büyüyen bir firma olarak varlığını sürdürüyor.

Yenilikçi yaklaşımlarıyla iş ortaklarının ihtiyaçlarına göre çözümler sunan Inooster, hedeflerin tanımlanmasından, çözümün kurgulanması ve sonuçların analizine kadar uçtan uca tüm süreçler için hizmet veriyor.

Tamamen Türk yazılım mühendisleri ve oyunlaştırma uzmanları tarafından geliştirilen, Türkiye’nin en güçlü oyunlaştırma motoru Motivist’i de piyasaya sunan firma, aynı zamanda oyunlaştırma, zeka oyunları gibi kavramlarda Türkiye’nin en iyilerini de bünyesinde barındırıyor.