Oyunlaştırmada Tasarım Odaklı Düşünme

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin onuncu bölümünde Design Thinking Turkey Kurucusu Emrah Kozan ile “Oyunlaştırmada Tasarım Odaklı Düşünme” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

Sanat ve Oyun

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin onuncu bölümünde Wannart Proje Uzmanı Gizem Zalimalioğlu ile “Sanat ve Oyun” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

Oyunlaştırılmış Anketler

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin onuncu bölümünde Pollective Kurucu Ortağı Hatice Kulak ile “Oyunlaştırılmış Anketler” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

Hayat Bir Oyun

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin dokuzuncu bölümünde Oyun Tasarımcısı Mevlüt Dinç ile “Hayat Bir Oyun” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

İnsan Kaynaklarında Oyunlaştırma

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin sekizinci bölümünde Inooster Oyunlaştırma Deneyim Tasarım Lideri Ali Cevat Ünsal ile “İnsan Kaynaklarında Oyunlaştırma” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

Oyunlaştırılmış Mobil Yatırım Uygulaması ...

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin yedinci bölümünde Halk Yatırım Proje Yöneticisi Çiğdem Çerçevik Zağlı ile “Oyunlaştırılmış Mobil Yatırım Uygulaması – Borsa Ligi” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

Oyunlaştırmada Organizasyon

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin altıncı bölümünde İTU ARI Teknokent İş Danışmanı ve Girişimci Kürşat Taşkın ile “Oyunlaştırmada Organizasyon” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

Oyunlaştırmanın Psikolojisi

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin beşinci bölümünde Beymen Group Eğitim İçerik Yöneticisi Ceyda Çoban ile “Oyunlaştırmanın Psikolojisi” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

İK Süreçlerinde Oyunlaştırma

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin dördüncü bölümünde İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Pelin Vardarlıer ile “İK Sürecinde Oyunlaştırma” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!

Oyunlaştırma ve Hikayeler

Oyunlaştırma Sohbetleri’mizin üçüncü bölümünde Storytelling Academy Kurucu Ortağı Emir Bayraktar ile “Oyunlaştırma ve Hikayeler” üzerine sohbet ettik. Ercan Altuğ Yılmaz moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz yayınımızı kaçırmayın!