Biz Kimiz?

Inooster; oyunlaştırma tabanlı yazılım çözümleri üreten ve geliştiren bir bilgi teknolojileri şirketidir.

Nasıl Çalışıyoruz? 

  • Davranış bilimleri üzerine temellendirilmiş analiz çalışmalarıyla birlikte ihtiyaçlarınızı belirliyor ve hedeflerinize uygun oyunlaştırma çözümlerini tasarlıyoruz.
  • Tasarlanan çözümü, Türkiye’nin en güçlü oyunlaştıma altyapısı üzerinden hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Değerlendirme, takip ve anlık raporlama ile birlikte uçtan uca hizmet sunuyoruz.

Hikayemiz  

Yazılım geliştirme, kullanıcı deneyimi, oyunlaştırma ve yönetim alanlarındaki toplamda 15 senelik girişimcilik ve kurumsal çalışma tecrübelerine sahip Murat Yılmaz tarafından 2016’da kurulan Inooster; 3 kişilik çekirdek ekibiyle birlikte İstanbul Kadıköy’de hikayesine başladı. Teknoloji ve insanı bir araya getirerek, Türkiye’nin en iyi, Avrupa’nın en önde gelen oyunlaştırma yazılımı firmalarından biri olma hayaliyle çalışmalarını sürdürdü.

Inooster’ın amacı; motivasyon verimlik ve bağlılığı artırarak, şirketlerin belirledikleri hedeflere ulaşmalarını sağlayacak, oyunlaştırma tabanlı performans ve sadakat yönetimi çözümleri sunmaktı.

Hikayesinin ikinci yılında, ilk kez bir banka tarafından kurulan Fintech Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan bir yatırım almayı başardı. Bu, Inooster için yeni bir dönemin kapılarını araladı. Ekibini ve iş ortaklarını genişleterek çalışmalarını hızlandıran Inooster, farklı sektörlerden Türkiye’nin en büyük şirketleri ve kamu kuruluşlarıyla birlikte çalışmalarına başladı.

2021 yılında Tarvenn liderliğinde gerçekleşen yatırım turunda, TechOne VC, Logo Ventures ve APY Ventures Start-up GSYF’nin katılımı ile bir yatırım daha alarak, yılın en hızlı büyüyen startup’larından biri oldu.

2022 yılının ilk çeyreğinde, Avrupa’daki ikinci ofisiyle birlikte yolculuğuna uluslararası arenada devam etme hazırlıklarında olan Inooster, bugün geldiği noktada 24 kişilik büyümeye devam eden ekibi ve sayısı her gün artan müşterileriyle birlikte, kitlesel dönüşümler yaratmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin en güçlü oyunlaştırma motoru Motivist’i geliştiren Inooster; finans, sağlık, perakende, e-ticaret ve kamu gibi tüm sektörleri kapsayan geniş bir etki alanında hizmet vermektedir.